Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Dzierżów - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Garaż ogrzewany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

99 000 zł20 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Przedmiotem oferty jest garaż jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej położonym w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W skład powierzchni nieruchomości wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Aleja Konstytucji 3 Maja

Staszica,Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

67 000 zł16 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy państwu: garaż jednostanowiskowy + kanał + szafa+ stół ślusarski. Metraż: ok. 17 m2. Kanał: tak. Lokalizacja: al. Konstytucji 3 Maja. Media: prąd (zrobione oświetlenie).

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kilińskiego

Sulęcin(Dzierżów + 25 km)

640 000 zł956 m² 669,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Nowa cena Budynek biurowo-usługowy przy drodze wojewódzkiej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o numerze : 292/1 o powierzchni 2333 m . Kształt działki regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łagodzin

Łagodzin(Dzierżów + 4 km)

2 400 000 zł230 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest wyremontowany budynek magazynowo-biurowy w podgorzowskiej miejscowości Łagodzin w dogodnym punkcie komunikacyjnym o pow. zabudowy 390 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Cicha

Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

450 000 zł436 m² 1 032,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Hala w Gorzowie Wielkopolskim w rejonie przemysłowym przy ulicy Cichej. 436 mkw. z niewielkim zapleczem, toaletami i małym magazynkiem. Działka 472 mkw. Rampa, część ciągu hal.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

2 999 000 zł500 m² 5 998 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:572 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta oraz głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

40 000 zł18 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż ul. Warszawska, położony blisko wjazdu na plac zagospodarowany wyłącznie garażami. Pow. garażu ok. 18m2, z kanałem. Cena 40.000 zł POLECAM! OFERTA WOLNA OD PROWIZJI DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Karnin(Dzierżów + 6 km)

2 400 000 zł1 217,90 m² 1 970,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Budynki produkcyjno-usługowy oraz handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 1.217,90 m2 położone w Karninie, powiat Deszczno, tuż przy byłej drodze krajowej Poznań - Gorzów Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubiszyn

Lubiszyn(Dzierżów + 22 km)

2 800 000 zł1 000 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna 21 ha Hotel Restauracja Strzelnica myśliwska Stajnia i zaplecze jeździeckie Wellness Teren rekreacyjny 23 km od Gorzowa Wlkp., 40 km od Kostrzyna nad Odrą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżów

Dzierżów,lubuskie

499 000 zł2 700 m² 184,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż obiekt zlokalizowany w gminie Deszczno. Rok budowy: 1985 Obiekt o łącznej powierzchni 2700 m2 Ogrzewanie: c.o. węglowe. Budynki usytuowane na działce o powierzchni 3400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Dzierżów + 9 km)

13 000 000 zł3 211 m² 4 048,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Zachód Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu doskonałą okazję inwestycyjną w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Aktualne przeznaczenie budynku to handel, usługi, biura,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij